Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

9 Промисловість, інновації та інфраструктура

Завдання

9.6 Забезпечити доступність Інтернету, особливо у сільській місцевості

Показник

9.6.1 Рівень охоплення населення інтернет-послугами, абонентів на 100 жителів

Організація

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах електронних комунікацій, радіочастотного спектра та надання послуг поштового зв’язку (НКЕК)

Одиниця виміру

Абонентів на 100 жителів

Коментарі та обмеження

2019-2022 роки — Забезпеченість домогосподарств фіксованим доступом до мережі Інтернет у розрахунку на 100 домогосподарств.
2021-2022 роки — З урахуванням норм Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” дані можуть бути уточнені.

Дані останнього оновлення 2023-09-01: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2023-09-01: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.