Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

9 Промисловість, інновації та інфраструктура

Завдання

9.1 Розвивати якісну, надійну, сталу та доступну інфраструктуру, яка базується на використанні інноваційних технологій, у т. ч. екологічно чистих видів транспорту

Показник

9.1.2 Обсяг перевезених вантажів, млн. тонн

Організація

Державна служба статистики України (Держстат)

Одиниця виміру

млн. тонн

Коментарі та обмеження

2021 рік — Oприлюднення інформації в цілому по Україні та за автомобільним транспортом буде поновлено після завершення встановленого Законом України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” терміну для подання статистичної та фінансової звітності.

Дані останнього оновлення 2022-12-16: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-16: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.