Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

8 Гідна праця та економічне зростання

Завдання

8.6 Створити інституційні та фінансові можливості для самореалізації потенціалу економічно активної частини населення та розвитку креативної економіки

Показник

8.6.2 Частка доданої вартості за витратами виробництва суб’єктів середнього та малого підприємництва, у % до загальної суми доданої вартості за витратами виробництва

Організація

Державна служба статистики України (Держстат)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

Без урахування результатів діяльності банків, бюджетних установ.
2015-2020 роки — (к) Дані не оприлюднюються з метою забезпечення виконання вимог Закону України “Про державну статистику” щодо конфіденційності статистичної інформації (первинне та вторинне блокування вразливих значень).

Дані останнього оновлення 2022-01-12: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-14: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.