Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

8 Гідна праця та економічне зростання

Завдання

8.6 Створити інституційні та фінансові можливості для самореалізації потенціалу економічно активної частини населення та розвитку креативної економіки

Показник

8.6.1 Кількість зайнятих працівників у суб’єктів середнього та малого підприємництва, млн. осіб

Організація

Державна служба статистики України (Держстат)

Одиниця виміру

млн. осіб

Коментарі та обмеження

Без урахування результатів діяльності банків, бюджетних установ.
2016-2020 роки — (к) Дані не оприлюднюються з метою забезпечення виконання вимог Закону України “Про державну статистику” щодо конфіденційності статистичної інформації (первинне та вторинне блокування вразливих значень).

Дані останнього оновлення 2022-12-14: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-25: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.