Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

8 Гідна праця та економічне зростання

Завдання

8.5 Сприяти забезпеченню надійних та безпечних умов праці для всіх працюючих, зокрема шляхом застосовування інноваційних технологій у сфері охорони праці та промислової безпеки

Показник

8.5.3 Частка працівників, зайнятих на роботах зі шкідливими умовами праці, у загальнообліковій кількості штатних працівників, %

Організація

Державна служба статистики України (Держстат)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

2016, 2018, 2020 роки — Дані збираються один раз на два роки.
2021 рік — Оприлюднення інформації буде поновлено після завершення встановленого Законом України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” терміну для подання статистичної та фінансової звітності.

Дані останнього оновлення 2022-12-14: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-14: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.