Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

8 Гідна праця та економічне зростання

Завдання

8.5 Сприяти забезпеченню надійних та безпечних умов праці для всіх працюючих, зокрема шляхом застосовування інноваційних технологій у сфері охорони праці та промислової безпеки

Показник

8.5.2 Кількість загиблих від нещасних випадків на виробництві, % до рівня 2015 року

Організація

Державна служба України з питань праці (Держпраці)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

Дані наведено без урахування кількості потерпілих від нещасних випадків медичних та/або інших працівників, що сталися внаслідок захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, під час виконання професійних обов’язків в умовах підвищеного ризику зараження збудниками інфекційних хвороб.

Дані останнього оновлення 2022-12-14: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-14: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.