Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Завантажте вихідний CSV для дезагрегації

Дані заголовка

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

5 Гендерна рівність

Завдання

5.5 Розширити доступ населення до послуг з планування сім’ї та знизити рівень підліткової народжуваності

Показник

5.5.1 Коефіцієнт народжуваності у віці до 20 років, на 1000 жінок віком 15 – 19 років

Організація

Державна служба статистики України (Держстат)

Одиниця виміру

на 1000 жінок віком 15 – 19 років

Коментарі та обмеження

Україна — Розраховано без урахування відповідних даних по Донецькій та Луганській областях.
Донецька, Луганська — У зв’язку з відсутністю інформації по частині тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях здійснення розрахунків відносних показників по Донецькій та Луганській областях є некоректним.
Коефіцієнт народжуваності у віці 15 років, на 1000 жінок віком 15 років — До цієї групи включено число народжених жінками у віці до 15 років.
2022 рік — Оприлюднення інформації буде поновлено після завершення встановленого Законом України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” терміну для подання статистичної та фінансової звітності.

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.

На початок