Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

5 Гендерна рівність

Завдання

5.2 Знизити рівень гендерно зумовленого та домашнього насильства, забезпечити ефективне запобігання його проявам та своєчасну допомогу постраждалим

Показник

5.2.1 Частка жінок і дівчат віком від 15 років, які будь-коли перебували у партнерстві з чоловіком, що піддавалися фізичному, сексуальному або психологічному насильству з боку теперішнього або попереднього інтимного партнера протягом останніх 12 місяців, за формою насильства та віком

Організація

Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

Дані будуть доступні після прийняття наказу Мінсоцполітики про затвердження форм звітності про випадки домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.

Дані останнього оновлення 2024-02-12: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2023-03-17: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.