Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

3 Міцне здоров’я і благополуччя

Завдання

3.3 Зупинити епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, у тому числі за рахунок використання інноваційних практик та засобів лікування

Показник

3.3.2 Кількість хворих з уперше в житті встановленим діагнозом активного туберкульозу, на 100 000 населення

Організація

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ)

Одиниця виміру

хворих на 100 000 населення

Коментарі та обмеження

2020 рік — Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за 2020 рік, порівняно з попередніми роками, пояснюється реформуванням системи охорони здоров’я, фтизіатричної служби зокрема, та впровадженням в Україні локдауну у зв’язку з короновірусною хворобою (COVID-19), спричиненою SARS-CoV-2.

Дані останнього оновлення 2022-06-06: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-05: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.