Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Завантажте вихідний CSV для дезагрегації

Дані заголовка

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

3 Міцне здоров’я і благополуччя

Завдання

3.3 Зупинити епідемії ВІЛ/СНІДу та туберкульозу, у тому числі за рахунок використання інноваційних практик та засобів лікування

Показник

3.3.2 Кількість хворих з уперше в житті встановленим діагнозом активного туберкульозу, на 100 000 населення

Організація

Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ)

Одиниця виміру

хворих на 100 000 населення

Коментарі та обмеження

2020 рік — Зниження захворюваності на туберкульоз в Україні за 2020 рік, порівняно з попередніми роками, пояснюється реформуванням системи охорони здоров’я, фтизіатричної служби зокрема, та впровадженням в Україні локдауну у зв’язку з короновірусною хворобою (COVID-19), спричиненою SARS-CoV-2.
2022 рік — Дані розраховано згідно середньорічної чисельності постійного населення за 2021 рік. Дані можуть бути уточнені.

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.

На початок