Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

16 Мир, справедливість та сильні інститути

Завдання

16.5 Скоротити незаконний обіг зброї, боєприпасів та вибухових матеріалів

Показник

16.5.2 Кількість вилучених боєприпасів (кримінальні провадження, у яких закінчено досудове розслідування, за останні 12 місяців, одиниць)

Організація

Офіс Генерального прокурора

Одиниця виміру

Одиниць

Коментарі та обмеження

Вилучено предметів злочинної діяльності — З 2020 року згідно з наказом Генерального прокурора від 30.06.2020 № 299 назву показника змінено з “вилучено предметів злочинної діяльності” на “вилучено предметів кримінально-протиправної діяльності”.
Україна — З урахуванням кримінальних правопорушень, вчинених на території залізниць.

Дані останнього оновлення 2023-06-26: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2023-06-26: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.