Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

16 Мир, справедливість та сильні інститути

Завдання

16.4 Зміцнити систему запобігання та протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та поширення зброї масового знищення

Показник

16.4.1 Частка ризиків з високим рівнем у загальній сукупності національних ризиків у системі запобігання та протидії легалізації доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та розповсюдженню зброї масового знищення, %

Організація

Державна служба фінансового моніторингу України (Держфінмоніторинг)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

Дані розробляються 1 раз на 3 роки.

Дані останнього оновлення 2023-03-21: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2022-12-25: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.