Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

16 Мир, справедливість та сильні інститути

Завдання

16.2 Збільшити виявлення постраждалих від торгівлі людьми та всіх форм експлуатації

Показник

16.2.1 Чисельність потерпілих у кримінальних правопорушеннях щодо торгівлі людьми або інших незаконних угод щодо передачі людини, облікованих за останні 12 місяців, осіб

Організація

Офіс Генерального прокурора

Одиниця виміру

потерпілих на 100 000 осіб, кількість осіб

Коментарі та обмеження

Відповідно до Закону України від 06.09.2018 № 2539-VIII назву статті 149 “торгівля людьми або інша незаконна угода щодо передачі людини” Кримінального кодексу України змінено на “торгівля людьми”.

Дані останнього оновлення 2023-06-26: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2023-06-26: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.