Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

14 Збереження морських ресурсів

Завдання

14.1 Скоротити забруднення морського середовища

Показник

14.1.1 Частка скидів забруднених стічних вод у загальному обсязі скидів до морського середовища, %

Організація

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

Підготовлено за даними узагальнених звітів водокористувачів про використання води за формою № 2ТП-водгосп (річна).
2019-2021 роки — Аналіз показників, наведених в узагальненому звіті про використання води за 2019-2021 роки (форма № 2ТП-водгосп (річна)), відображає значне зменшення обсягів скинутих зворотних (стічних) забруднених вод по водному об’єкту Азовське море. Різке зменшення кількісних даних щодо обсягів зворотних (стічних) вод пояснює відмінність значення індикатора ЦСР 14.1.1 за 2019-2021 роки від попередніх років.
2022 рік — Дані державного обліку водокористування за 2022 рік надаються з урахуванням подання звітності відповідно до норм Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни” від 03.03.2022 № 2115-IX.

Дані останнього оновлення 2023-09-08: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2023-09-08: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.