Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

11 Сталий розвиток міст і громад

Завдання

11.1 Забезпечити доступність житла

Показник

11.1.1 Коефіцієнт платоспроможності позичальника, РТІ (співвідношення щомісячних витрат позичальника та членів його родини на обслуговування боргу за пільговим іпотечним кредитом, отриманим за рахунок коштів державного або місцевого бюджету та сукупного обсягу щомісячних доходів)

Організація

Міністерство розвитку громад та територій України (Мінрегіон)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

У 2015-2017 роках Мінрегіону не передбачалися асигнування на надання кредитів, наданих за рахунок загального фонду державного бюджету. Кошти, передбачені у спеціальному фонді державного бюджету для збільшення статутного капіталу Державної спеціалізованої фінансової установи “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” у подальшому спрямовувалися на надання кредитів в рамках Державної програми забезпечення молоді житлом на 2013-2020 роки (постанова Кабінету Міністрів України від 11.05.2011 № 488).

Дані останнього оновлення 2021-12-21: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2021-12-22: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.