Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Headline data

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

10 Скорочення нерівності

Завдання

10.2 Запобігати проявам дискримінації в суспільстві

Показник

10.2.1 Частка осіб, які повідомили про те, що в останні 12 місяців особисто стикнулися з дискримінацією за ознакою статі серед загальної кількості звернень до експертних рад з питань дискримінації за ознакою статі, %

Організація

Міністерство соціальної політики України (Мінсоцполітики)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

Дані за 2015-2016 роки відсутні, оскільки 2017 рік став роком визначення головних пріоритетів держави у сфері забезпечення ґендерної рівності.
Дані за 2022 рік відсутні, оскільки Експертна рада з питань дискримінації за ознакою статі не здійснювала свою діяльність.

Дані останнього оновлення 2023-05-23: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні
Останні оновлення 2023-05-23: see changes on GitHub Відкрити у новому вікні

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.