Підкатегорії

Виберіть категорії зі списків нижче, щоб переглянути різні розбивки даних. Деякі з них не будуть доступні, поки не буде обрано більш високий рівень.

Завантажити CSV Завантажити джерело CSV

Завантажте вихідний CSV для дезагрегації

Дані заголовка

Географічний район:

Одиниця виміру:

Виноска:

У цій таблиці наведено метадані для фактичного індикатора, доступного зі статистики Ukraine, найближчої до відповідного глобального індикатора ЦСР. Зверніть увагу, що навіть якщо глобальний індикатор ЦСР повністю доступний зі статистики Ukrainian, з цією таблицею слід проконсультуватися для отримання інформації про національну методологію та іншу інформацію про метадані Ukrainian.

Ціль

1 Подолання бідності

Завдання

1.1 Скоротити в 4 рази рівень бідності, зокрема шляхом ліквідації її крайніх форм

Показник

1.1.2 Частка осіб, добове споживання яких є нижчим за 5,05 долара США за ПКС, %

Організація

Інститут демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи НАН України (ІДСД НАН України)

Одиниця виміру

Відсоток (%)

Коментарі та обмеження

2022 рік — Відповідно до норм Закону України “Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни”, у зв’язку зі збройною агресією росії проти України, починаючи з лютого 2022 року, органи державної статистики не проводять вибіркові обстеження населення (домогосподарств), унаслідок чого не мають можливості отримувати інформацію за їх результатами. Відповідно, дані за 2022 рік не можуть бути розраховані Інститутом демографії та соціальних досліджень імені М.В. Птухи НАН України.

Ця таблиця містить інформацію про метадані для показників ЦСР, визначених Статистичною комісією ООН. Повні глобальні метадані надаються Відділом статистики ООН.

На початок